Повна версія

Головна arrow Туризм arrow Організація готельного господарства

  • Увеличить шрифт
  • Уменьшить шрифт


<<   ЗМІСТ   >>

Класифікація готелів у Африці

Загальний економічний ріст в країнах Африки вплинув і на туристичну інфраструктуру. За останній період часу в Африці з'явилося багато сучасних готелів і проведена часткова або повна реконструкція в існуючих готельних підприємствах. Значна частина Африканських готелів регулярно займає передові позиції в світових рейтингах.

Східна і Південна Африка пропонує туристам різноманітну туристичну інфраструктуру з високим рівнем сервісу та гнучкою ціновою політикою. Класифікація готелів по типу і за ціною сприяє здійснити правильний вибір при плануванні подорожей в такі країни, як Кенія, Танзанія, ЮАР, Намібія, Ботсвана, Мозамбік, Малі, Уганда, Руанда, Сейшельські острови, Мадагаскар, Мальдівські острови та інші країни.

Кемпінг - являє собою, зазвичай, площадку для мандрівників на власному або орендованому транспорті, де можна розмістити свою або орендовану палатку (при наявності такої послуги), користуватися громадським санвузлом з гарячою і холодною водою і користуватися кухнею для приготування їжі або замовляти готовий (при наявності). Вартість зупинки в кемпінгу коливається от 30$ до 120$ за ніч в залежності від інфраструктури.

Хостел - розміщення в таких готелях нагадує студентський гуртожиток, в яких бронюється місце на ніч в кімнаті, де може розміщуватися від трьох до десяти чоловік. Харчування в хостелах не надається. Вартість в таких готелях складає 15$ за добу, і не перевищує 60$ на людину.

Гестхаус - малий готель власного сектору (часто сімейного) управління. Великий вибір гестхаусів в ЮАР, Намібії. В країнах Східної Африки їх немає. Гестхаус не означає, що це "дешево", в наявності є достатньо дорогі гестхауси, але, в середньому, вартість розміщення за добу коливається від 80$ до 300$ за номер.

Готель-бутік - готель, розміщений в будівлі, яка має історичну або іншу цінність. Часто готель - бутік проектує відомий дизайнер за спецпроектами, виконуючи завдання власників або власні творчі здібності. Такі готелі, зазвичай, пропонують розміщення вартість за номер яких складає від 200 - 300S.

Готель-маєток пропонує розміщення з комфортом. Це може бути винна ферма, гольф-резорт, готель в особистому заповіднику, СПА-готель, власний маєток за містом. Тут можна знайти особливе розміщення, або щось відмінне від стандартного готелю. Вартість проживання за добу складає від 200-300$ за номер.

Лодж-готель в заповіднику або це є невеликий пляжний готель, який, зазвичай має вид стаціонарного бунгало, який виготовлений із природних матеріалів і розміщений на території заповідної зони або на його границі з огородженою територією.

Лоджі - готелі пропонують різноманітний рівень розміщення - від стандартного до рівня Luxury. Не залежно від категорії лоджі -готелю, в будь-якому із них гарантуються, як мінімум, стандартні послуги: номер з гарячою і холодною водою, сучасний санвузол, ресторан, бар і басейн. Зазвичай, пропонуються 2 типи харчування: "сніданок-обід-вечеря" або "входить все", у вартість входить джип-сафарі й інші види сафарі (в залежності від рівня лоджі -готелю). Вартість номера складає від 210$ за добу.

Кемп, на відміну від лодж-готелю, пропонує розміщення в шалі з брезенту на дерев'яних платформах. В кемпі пропонуються такі послуги, як в лоджі-готелі. Кемп спочатку був єдиним варіантом і залишається символом класичного африканського сафарі. Для того, щоб відчути справжнє сафарі необхідно провести як мінімум одну ніч в кемпі. Тоді гарантовані особливі відчуття близькості до природи. Кемп, зазвичай, неогороджений. Вартість за номер складає від 300$ за добу.

Мобільний кемп (mobile camp) - відрізняється від звичайного кемпа тим, що він може бути тимчасово розміщеним або відкритим в залежності від сезону. Вартість розміщення входить у загальний пакет сафарі-маршруту, так як він використовується, в основному, для особистого сафарі високого рівня, де враховуються всі бажання клієнтів.

Готель-резорт пропонує класичне розміщення різного рівня. Це може бути пляжний готель, гольф-готель, готель міста або інший готель з великою кількістю номерів (більше 100), різноманітної інфраструктури і різноманітних категорій (от basic 3* до luxury 5*). Вартість залежить від категорії готелю і складає від 190S за добу за номер.

 
<<   ЗМІСТ   >>